Provozní doba: Po-Pá 8 - 15 hod   Infolinka: 777 283 009   E-mail: info(a)esel.cz   Adresa: Kutnohorská 678, 281 63 Kostelec nad Č. lesy

děláme svět lepším

estech

Kotelny pro život


Zpětné volání
 
Rychlá objednávka ZBOŽÍ nebo SLUŽBY

Provozní doba: Po - Pá 8 - 15 hod
Infolinka: 777 283 009
E-mail: info(a)esel.cz
Adresa: Kutnohorská 678
281 63, Kostelec nad Č. lesy

171. Den otevřených dveří
se bude konat v Týně nad Bečvou dne 16. 12. 2018 od 9 do 13 hod.

170. Den otevřených dveří
se bude konat v Kostelci nad Černými lesy dne 9. 12. 2018 od 9 do 13 hod.

169. Den otevřených dveří
se bude konat v Týně nad Bečvou dne 11. 11. 2018 od 9 do 13 hod.

168. Den otevřených dveří
se bude konat v Kostelci nad Černými lesy dne 11. 11. 2018 od 9 do 13 hod.

167. Den otevřených dveří
se bude konat v Kostelci nad Černými lesy dne 21. 10. 2018 od 9 do 13 hod.

archiv aktualit »

http://www.espedi.cz


Seznam referencí


Reference za rok 2018

Pospíšil Jan, Želechovice nad Dřevnicí - Benekov C17 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Karlovec Karel, Dolní Bělá - Benekov C17 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Märt Jan, Framburk - Benekov B20
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Svobodová Marie, Holice v Čechách - Benekov B20
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Směja Petr, Střítěž nad Ludinou - Opop Biopel Premium 20/V9
Hauzar Stanislav, Ondřejov - Benekov B20
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Sviták Josef, Moldava - Opop Biopel Premium 30/V9
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Piliousová Jana, Roudnice - Benekov C27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Zumr Miroslav, Předměřice nad Jizerou - Benekov C17 Premium
Košťálová Simona, Havířov 1 - Benekov B20
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Klichová Marcela, Suchdol nad Odrou - Benekov C17 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Švejda Milan, Volenice - Benekov C27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Michálek Pavel, Sázava - Opop Biopel Premium 20/V9
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Benko David, Odrava - Benekov C27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Fidler Jaroslav, Mnichovo Hradiště - Benekov C27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Císařová Pavla, Byšice - Opop Biopel Premium 30/V9
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Martínek Václav, Ejpovice - Benekov B20
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Houdek Petr, Komárov u Hořovic - Opop Biopel Premium 20/V9
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Cejpek Marek, Šumperk - Benekov B20
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Polák Martin, Kostelec nad Černými lesy - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šustová Zuzana, Kácov - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Cyprián Luboš, Třemošnice - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Klajdačová Lucie, Chomutov 1 - Benekov C17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Havrda Milan, Jivina u Mnichova Hradiště - Benekov C37
  • kotel Benekov C 37 Premium (35 kW)
  • pokojový přístroj 1x prostorový přístroj POL 822.70
  • řídící jednotka Siemens Climatix Premium
  • regulátor komínového tahu ESREKO
Chlumský Roman, Kácov - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kulhavý Milan, Nymburk - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Ibl Petr, Suchdol - OPOP Biopel Premium SET 15/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Králová Eva, Nučice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Osborne Jana, Suchdol nad Lužnicí - GEObox25-SPEED
Bárta Jan, Nová Ves - Opop Biopel Premium 20/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Dolejšek Petr, Nové Strašecí - Ponast KP 12S
Mikyna Pavel, Černuc - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Ledvina Jan, Český Brod - Benekov C17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Vomelová Helena, Kolín 2 - Opop Biopel Premium 10/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šibrava Vladimír, Uhlířské Janovice - Benekov C17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Smolík Josef, Trnávka v Ráji - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Schmidt Vratislav, Černý Důl - Opop Biopel Premium 20/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Barková Lenka, Čerčany - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Matuna Jiří, Nymburk - Benekov C17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Čížková Anna, Jevany - Opop Biopel Premium 20/V9
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Ulom Radek, Kostelec nad Černými lesy - OPOP Biopel Premium SET 15/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Masař Ladislav, Dřevohostice - Benekov R26
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Fajmanová Milena, Doubravčice - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Severová Zuzana, Chrastava - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bláha René, Mutějovice - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pražák Václav, Krásný Dvůr - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Dobrevová Ludmila, Benešov - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šebek Pavel, Jevany - Benekov C27 Premuim Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Růžička Zdeněk, Zubří - OPOP Biopel Premium SET 10/V9
Trejbal Vladislav, Blatno - Benekov C17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Slovák Vladimír, Sadská - Benekov B 14p Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Karač Tomáš, Rousínov u Vyškova - Benekov C17 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pernica Stanislav, Studnice u Vyškova - Benekov B20 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Váňa Libor, Křečhoř -Kamhájek - Benekov B20 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Trnčáková Michaela, Veselíčko u Lipníka nad Bečvou - Benekov B20 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bartůněk Karel, Březnice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bártová Michaela, Dobrovice - OPOP Biopel Premium SET 10/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bočkayová Martina, Podivín - OPOP Biopel Premium Plus Kompakt 30/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Aust Vladimír, Jíkev - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kindl Tomáš, Loděnice u Berouna - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kopal Jiří, Čelákovice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP

Reference za rok 2017

Navrátilová Julie, Sojovice - Benekov B14 Premium
Jakl Vladimír, Rybniště - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Morávková Marie, Zalešany - Benekov B 20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Houška Zbyněk, Letovice - OPOP Biopel Premium 30/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Žídek Martin, Jeseník 1 - OPOP Biopel Premuim 30/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Černíková Ekaterina, Cheb 2 - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Síkora Jaroslav, Šternberk - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Poláková Lada, Frýdlant v Čechách - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Holub Jiří, Braňany - Benekov C37 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Feher Miroslav, Kostelec nad Černými lesy - OPOP Biopel Premium 30/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Vaca Martin, Miřetice u Hlinska - Benekov C27 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Štefek Marcel, České Budějovice - OPOP Biopel Premium 30/V9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Podhorský Jiří, Zásmuky - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Talpová Julie, Blšany - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Adam Roman, Kácov - Ponast KP 22S Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Čermák Jiří, Sojovice - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Fořt Jan, Bojanovice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Cindr Josef, Velký Osek - Benekov C27
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kopecká Martina, Vyžlovka - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šťastný Jaroslav, Kozojedy - Ponast KP 11.1 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Chovan Ladislav, Hořesedly - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Urbanová Dana, Praha 512 - Benekov C17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bacher Ladislav, Osvračín - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Eliáš Josef, Struhařov - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pilecký Pavel, Jindřichoviece pod Smrkem - Benekov C27 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Doubek Tomáš, Prosečné - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bárta Roman, Kostomlaty n. Labem - Benekov c 27 Exlusive Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Dressler Radek, Bochoř - Cosmotherm U26 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Slavík Miroslav, Humpolec - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Chytil Stanislav, Želechovice nad Dřevnicí - Benekov C 27 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bayerlová Marta, Mnichovo Hradiště - Benekov C17 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pokorná Hana, Nedvědice - Ponast KP 11.1 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Lindner Jan, Kynšperk nad Ohří - Benekov C27 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Jágr Jiří, Olešná - Benekov C27 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pečený Jan, Tlustovousy - Benekov C27 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kušmiderová Marcela, Všetaty - Benekov C27 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Krulišová Dana, Červené Janovice - Ponast KP 11 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Nykl Tomáš, Bečváry - Benekov C26 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Zavřelová Miluše, Dolní Roveň - Ponast KP 12 S Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šlegr Alois, Budislav - Ponast KP 12.1 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bejšáková Hana, Neratovice - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šafránek Josef, Litomyšl - Benekov C 27 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Nypl Václav, Předměřice nad Jizerou - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Čepová Hana, Malešov - Ponast KP 12 S Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pačes Zdeněk, Kozojedy - Benekov C17 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Sládek Petr, Otročín - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Dobešová Hana, Český Brod - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Mazur Josef, Písek - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Voldřichová Jana, Úžice u Kralup nad Vltavou - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bartoš Vladimír, Litomyšl - Morašice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Hanák Tomáš, Úžice - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Zdražil Zdeněk, Votice Střelítov - Benekov B20 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Leder Roman, Výdejní místo Prosečné - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kopečová Daniela, Kostelec nad Černými Lesy - Benekov C16p Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Strnad Kamil, Jistebník - ESLEKO Single modul GO
Jurkovský Lukáš, Nová Cerekev - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Fiala Jan, Protivín - Benekov C17 Exclusive
Konvalinka Josef, Sázava - Benekov C27 Premium
Ludvíková Blanka, Zlatá Olešnice - Benekov C17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Tichý Václav, Mochov - Benekov C27 Premium

Reference za rok 2016

Sadílková Slavěna, Dolany u Olomouce - Benekov C17 Exlusive
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pýcha Petr, Čachovice u Mladé Boleslavě - Licotherm AM 26 Carbo
Varyšová Zdena, Vitice - Benekov C 27 Premium
Šusta Petr, Vrané nad Vltavou - Benekov C26p Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Klimeš Jiří, Olešná u Hořovic - Benekov C27 Premium
Šindelářová Jindřiška, Mrač - Benekov C 27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kubincová Stanislava, Týnec nad Labem - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kutinová Růžena, Jílové u Prahy - Benekov C 27 Premium
Černý Zdeněk, Sadská - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Netušil David, Postupice - Licotherm AM 26 Carbo
Lešová Radka, Český Brod - Benekov C27 Premium
Brabcová Stanislava, Kestřany - Licotherm AM 26 Carbo2
Vyhnánek Josef, Český Brod - Benekov C27 Premium
Kubelková Šárka, Svojšice u Kolína - Benekov C17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Hrbková Hana, Černíny - Licotherm AM 26 Carbo2 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Svoboda Jiří, Týn nad Vltavou - Benekov B14p Premium
Mokošínová Věra, Rostoklaty - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Laštovka Martin, Pňov - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Fogl Miroslav, Česká Lípa - Benekov C 16p Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Toušková Dagmar, Uhlířské Janovice - Ponast KP 22
Dubovský Radek, Mukařov - Benekov C17 Premium
Skalník Pavel, Malešov - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Černý Petr, Semčice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Hájek Josef, Cheb - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Podhora Jiří, Křesetice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Treppeschová Martina, Vrané nad Vltavou - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kubík Miroslav, Český Brod - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šírková Jarmila, Skalsko - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Würz Vladimír, Kostelní Hlavno - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Najmon Milan, Křinec - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Hladík Josef, Kostelec nad Černými Lesy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Licek Josef, Polepy - Licotherm AM 26 carbo 2
Žemlička Zdeněk, Divišov - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Raitr Tomáš, Kouřim - Benekov c 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kuthanová Švecová Blanka, Divišov - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Prášil Petr, Kostelní Hlavno - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Chloupek Jan, Zaječov - Licotherm AM 26 Carbo 2 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Linhart Jiří, Uničov - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Liška Radek, Miskovice - Přítoky - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kučera Miroslav, Benešov u Prahy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Čudlý Daniel, Kolín - Licotherm AM 26 Carbo 2
Vítek Richard, Benešov u Prahy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Boltněvová Marie, Radovesnice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Lajbner Václav, Bezno - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Loudová Marcela, Kutná Hora - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pelcmanová Ivana, Chotýšany - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Boček Jaroslav, Bečváry - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Batelka Petr, Kolín - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Soukupová Jolana, Chocerady - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Prokešová Martina, Svojetice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Stavinoha Milan, Prostřední Bečva - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Koucká Eva, Josefův Důl u Jablonce nad Nisou - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Olaszová Alexandra, Rokytnice nad Jizerou - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Tomanová Vilma, Trnávka - Benekov C 17 Premium
Kučák Josef, Kostelec nad Černými Lesy - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Rubič Jiří, Dolní Bučice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kuneš Tomáš, Úvaly - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Lžičař Zdeněk, Křetín - Benekov C27 Premium
Moravec Libor, Hradec nad Svitavou - Benekov C17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Stoupa Marek, Uhlířské Janovice - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Michálek Slavomír, Kolín - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šulc Luboš, Hranice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Arnoštová Karolína, Mýto v Čechách - Licotherm AM 26 Carbo2 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Korel Libor, Malešov - Benekov C 27 Premium
Boguský Milan, Radonice u Kadaně - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Herzog Pavel, Litomyšl - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Majcher Miroslav, Vojkovice nad Ohří - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Beneš Martin, Planá u Mariánských Lázní - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Králová Zuzana, Nýrsko - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Klouček Tomáš, Mcely - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Štětka Martin, Beroun - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Přerostová Eva, Horní Jinočany - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Průšová Klára, Kolín - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Marešová Jaroslava, Otročín - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Hrazdíra Jiří, Týn nad Bečvou - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Dobrozemský Oldřich, Mohelnice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kužel Martin, Jenštejn - Podolanka - BEnekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Vopatová Jitka, Dřísy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Skýpala Martin, Dřísy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Páša Ladislav, Benešov u Prahy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kroupa Miloslav, Poděbrady - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Zich Milan, Mratín - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Stehlík Miroslav, Košťalov - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Lev Miroslav, Bechlín - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Burešová Květuše, Litoměřice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Jetléb Jiří, Vrdy - Dolní Bučice - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Mařík Jaroslav, Netvořice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Moravec Stanislav, Kostelec nad Černými Lesy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Nápravníková Pavlína, Nymburk - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kočová Iva, Dolní Hbity - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kubínová Ivana, Mníšek pod Brdy - Klínec - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Mareš Petr, Lomnice nad Lužnicí - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Dobešová Helena, Kostelec nad Černými Lesy - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Homolková Marcela, Kostelec nad Černými Lesy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Furlet Svitlana, Trmice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šafránek Josef, Litomyšl - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pavlík Otto, Frýdlant v Čechách - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Andrýsek Milan, Kostelany nad Moravou - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Hotel Nebespán, Kašperské Hory - Gasokol accuStrat C 1500
Beranová Václava, Lužná v Čechách - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pavlíček Oldřich, Lužná v Čechách - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Svoboda Vladislav, Uhlířské Janovice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Ing. Jaroš Miroslav, Přibyslav - Benekov C27 Exclusive Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Vyrut Václav, Staňkov - Benekov C 17 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šťovíček Martin, Kostelec nad Černými Lesy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Hroch Josef, Nová Ves - benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Policarová Lucie, Semice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kubíček Milan, Chlumec nad Cidlinou - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Plincnerová Jana, Zavidov - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Adamec Eduard, Jeseník nad Odrou - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Rajgl Václav, Zavidov - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Střecha Vladimír, Brněnec - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Mrkvová Věra, Sedlčany - Benekov C27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Hanzl Josef, Strančice-Všestary - Benekov C27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Fialová Iva, Libčany - Licotherm AM 26 Carbo2
Cinková Vladimíra, Stříbro - Benekov C27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Váňa Milan, Pečky - Tatce - Ponast KP 12.1 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Podhajský Petr, Kolín - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Tichý Pavel, Strašice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Havelka Antonín, Sázava - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Gallistlová Jitka, Suchdol u Kutné Hory - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kára Michal, Hrádek u Rokycan - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Fialová Věra, Nepomuk - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Procházková Marie, Uhlířské Janovice - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kurešová Jiřina, Zbraslavice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Niederle Lubor, Bratříkov - Ponast KP 12 S Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Tylich František, Dolní Újezd u Lipníka nad Bečvou - ponast KP 12 S
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Jirásek Václav, Kladno - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Dub Přemysl, Pyšely - ESLEKo SB G2 STANDARD
Moravec Petr, Pacov - Benekov C 27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Mlnaříková Jindřiška, Hradec u Stoda - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bršťák Miroslav, Dřevohostice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Vojtuš Ondřej, Mratín - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Neplech Ondřej, Kostelec nad Černými Lesy - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Záruba Petr, Zruč nad Sázavou - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP

Reference za rok 2015

Tichý Zdeněk, Trnávka - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Knobová Jitka, Mimoň - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Manová Naděžda, Sebranice u Boskovic - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kuruc Jaromír, Týn nad Bečvou - GEObox 21 Speed
Koniarová Hana, Polanka nad Odrou - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Suchomelová Romana, Liteň - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Vojtíšek Miloš, Poříčí nad Sázavou - Benekov C27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Fišerová Miroslava, Stochov – Čelechovice - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kovařík Petr, Budišov nad Budišovkou - Benekov C 27 Premium Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Malá Michaela, Benešov u Prahy - BENEKOV C 27 Premium
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Zika Vladimír, Chocerady Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kadečková Božena, Zásada Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Bilina Petr, Malešov Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Nováková Ivana, Dobříš - Županovice
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šrankotová Kateřina, Zásmuky Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kocourková Marcela, Komárov u Hořovic Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Šimůnek Oldřich, Kozojedy Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Pačesová Eva, Kostelec nad Černými Lesy
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kubátková Věra, Dětmarovice Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Klivar Čestmír, Hranice Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Kurka Michal, Polanka nad Odrou Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Procházka Antonín, Zásmuky Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Nepraš Jan, Čerčany
Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Čebič Radovan, Slabce Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Jenč Josef, Třebívlice Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Showroom - Salón kotlů, Kostelec nad Černými Lesy
In. Vaništa Petr, Nespeky
Ing. Vaništa Petr, Nespeky
  • podlahové topení s trubkou Silvernox 16x2,2 mm
Petrik Tomáš, Čerčany
  • kotel Ponast - KP 52 (49,2kW)

Reference za rok 2014

Abušinov Roman, Kovářov
Králová Hana, Dolní Roveň
Kozlová Irena, Oldřichov v Hájích
Koželský Pavel, Český Brod - Štolmíř
VSP STAV s.r.o., Stříbrná Skalice
  • podlahové topení s trubkou Uninox PE-RT 16x2,0 mm
Richter Lukáš, Kolín 2

Reference za rok 2013

Přeček Miroslav, Týn nad Bečvou
Horák Zdeněk, Kochánky
  • podlahové topení s trubkou Uninox PE-RT 16x2,0 mm
Benus s.r.o., Praha
  • podlahové topení s trubkou Uninox PE-RT 16x2,0 mm

Reference za rok 2012

Sobotka Miloš, Litoměřice
Štefec Josef, Nasavrky
Markvart Václav, Sukorady - rozšíření stávající kotelny Guntamatic s kotlem Synchro
Velkoobchod Maro s.r.o., Rokytnice v Orlických horách
Koldovský Petr, Bělá u Turnova - podlahové topení
  • podlahové topení s trubkou Silvernox 16x2,2 mm
Brabec Zdeněk, Karlovy Vary - Tepelné čerpadlo
EM-CO s.r.o., Vysoké Mýto
Základní škola Mšeno, Mšeno
Bleha Jiří, Předměřice nad Labem
Novotný Jiří, Velké Hostěrádky - Gasokol sunnySol UP-V 2,25 6 ks
Novák Marek, Vyžlovka
Polák Martin, Bečváry
  • podlahové topení s trubkou Silvernox 16x2,2 mm
Mareš Jiří, Říčany
  • podlahové topení s trubkou Uninox 15x1,5 mm
  • podlahové topení s trubkou Uninox PE-RT 16x2,0 mm
Chaluš Josef, Sázava - dodatečná instalace ohřívače užitkové vody řízeného regulací ESRAK
Kerner s.r.o., Chomutov
Kacerovská Zdeňka, Ostrava
Nová Daniela, Neveklov
Loucký Antonín, Netvořice - Sestava 8 ks solárních panelů
Brestonel plus s.r.o., Roudnice nad Labem
Kojan František, Trhové Sviny

Reference za rok 2011

Lhotský Martin, Braňany
Dřevotvar s.r.o., Vimperk
Jeřala Miloslav, Velvary
Pikešová Jana, Benátky nad Jizerou
Kohoutek Aleš, Kostelec nad Černými lesy
Velichová Lenka, Jesenice u Rakovníka
Šedivý Luboš, Pacov
Ing. Verdán Milan, Kutná Hora
Vlasatý Zdeněk, Světlá nad Sázavou
Vlasatý Zdeněk, Světlá nad Sázavou
BIZETT CZ s.r.o. - Kavalír Jan, Benátky nad Jizerou
Švorcová Lada, Domousnice
Zdražil Petr, Žďár nad Sázavou
Zelenka Pavel, Odolená Voda
PhDr. Alblová Milena, Komárov U Hořovic
Showroom, Kostelec nad Černými lesy - 2x
Šrámek Radim, Horka nad Moravou - ESLEKO - komínový systém
Společenství Hrachovec 218, Valašské Meziříčí
Střihavka Miloslav, Pěnčín u Liberce
Čížek Pavel, Ledeč nad Sázavou
Tůma Luděk, Volduchy
Vondráček Jan, Rychnov nad Kněžnou
Společenství Hrachovec 216, Valašské Meziříčí
Janko Milan, Heřmanův Městec
Kařízek Vladimír, Praha 5
Kožnar Boris, Radějovice
Havlíček Karel, Sušice
Ing. Křen Jiří, Benátky nad Jizerou
Rys Rostislav, Benešov nad Ploučnicí
Žížala Jan, Trhový Štěpánov
Horáček Vlastimil, Studenec u Horek
Brejcha Martin, Praha 13
Seják Zbyněk, Žerotín
Mgr. Veselský Petr, Konárovice
Starý Robert, Třebovle

Reference za rok 2010

Smějová Hana, Týn nad Bečvou
Haitl Michal, Střítež nad Ludinou
Zapletal David, Otnice
Enbra a.s., Jevíčko
Přírodní park Česká Kanada s.r.o., Besednice
Hladíková Eva, Stříbrná Skalice
Turistická ubytovna Herlíkovice, Vrchlabí - Herlíkovice
Vaněk Libor, Třebíč
Týnice s.r.o., Žabonosy
Reš Pavel, Velvary
Kratochvíl Petr, Mečeříž
Hýsek Viktor, Český Brod
Římskokatolická farnost Nové Strašecí, Mšec
Slavíček Jan, Vrané nad Vltavou
Ing. Malík Pavel, Loučeň
Skružný Petr, Čachovice
Olšák Petr, Skalsko
Klásek Petr, Zahrádky
Navrátil Vladimír, Veverská Bitýška
Týrová Ivana, Kounice
Šilhavá Lucie, Klatovy
Dřevotvar s.r.o., Chýnov
Holecová Jana, Pňov
Král Stanislav, Mečeříž
Peřinová Marie, Čáslav
Maliarik Štefan, Rudník
FROST-service s.r.o - Peter Slabý, Lednice Rovné
Legner Ladislav, Žerčice
Špaček Zdeněk, Jevíčko
ZŠ, Krásná Hora nad Vltavou
Kaderka Milan, Jevíčko
Pokrývka Jaroslav, Benešov nad Černou
Posker Jan, Špindlerův Mlýn
Vindrušková Ludmila, Kutná Hora
Bělka Martin, Zásmuky
Teplan Libor, Ústí nad Labem 2
Hauser Jaroslav, Prackovice nad Labem
Jaroslava Tesaříková, Kostelec nad Černými Lesy Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Antonín Marek, Pěnčín
Kamenický Jiří, Frýdlant v Čechách
Roubíček Aleš, Karlovy Vary 1
Tobrman Mojmír, Kamenický Šenov
Pokorný, Krásná Hora nad Vltavou
Růžička Luboš, Praha 4 - Opopl Biopel Premium 10/VV9 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Krejčí Stanislav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1 Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Dvořák Jaroslav, Vojkovice u Židlochovic
Makeš Milan, Vrbice u Roudnice nad Labem

Reference za rok 2009

Bohumil Štěpán, Kostelec nad Č.Lesy
Urbanová Marcela, Nová Včelnice
Staněk Jaroslav, Božtěšice
Tom Vladimír, Bělá pod Bezdězem
Dúbravčik Milan, Bratislava-Devínská Nová Ves
Bureš Pavel, Brno - Bystrc
Antol Pavel, Partizánska Lubča
R.B.Trans / Bršlica Josef, Praha 9
Houška Pavel, Nová Včelnice
Petržílek, Lázně Bohdaneč
Janšta Pavel, Veverská Bitýška
Chaloupková, Světice
Drapáč Lubimír, Ružomberok
Velechovský Jiří, Liberec
Koloman Tomáš, Dolní Ždaňa
Raba Vladimír, Kostelec nad Černými lesy
Žák Petr, Vysoká u Mělníka
Potužák Jan, Nová Role
Pátek Martin, Kostelec nad Černými lesy
Miklušák Jaroslav, Námestovo
Jakl Vladimír, Rybniště
Malínek Libor, Hříškov
Heroldová Helena, Žatec
Rosa Pavel, Mšené Lázně
Zábranská Žaneta, Kralovice
Laudon Václav, Chotíkov
Coubal Vladimír, Kostelec nad Černými lesy
Šindelář Martin, Kostelec nad Černými lesy
Davidová Drahomíra, Kamenice
Paul Tomáš, Osek u Rokycan
Lank Pavel, Štětí
Synáček Jaroslav / ZELENÁ ÚSPORÁM - 95.000 Kč, Kostelec nad Černými lesy Kotelna byla dotována z dotačního programu SFŽP
Janoušek Vladimír, Kostelec nad Černými lesy
Macháč Jan, Chřibská
Králíček Jan, Ústí nad Labem
Jedlička Jiří, Chýňava
Letavka Antonín, Český Brod
Homola Aleš, Oleška
Slabý Peter, Dolná Breznica
Kucin Josef, Jiřetín pod Bukovou
Peřinová Marie, Čáslav
Tobiška Petr, Nový Bor
Květoňová Eva, Zbiroh
Beránek Ivo, Kadaň 1
Lukáš Rostislav, Borkovany
Malý Jan, Litoměřice 1
Krása Lubor, Hradišťko pod Medníkem
Bialoň Marián, Třinec

Reference za rok 2008

Štěpánek Milan, Jeseníky - Benekov - Pelling 27
Valter Jiří, Kutná Hora
Švanda Jiří, Kolín
Pech Václav, Josefská 8, Rumburk
Slezák Jaroslav, Jablonec nad Nisou 6
Kalaš Pavel, Nechyba 28, 28506 Sázava
Konvalinková Hana, Lazec-Okrouhlická 21, 26101 Příbram 1
Heligman, Michalovce
Stehlíček Aleš, Olomouc - Chomoutov
Rosenberg Jaromír, Šebetov
Hadrbolec Zdeněk, Všetaty
Sučák Martin, Trnava
Bardon Jozef, Tachov 1
Novák Jan, Chotusice
Nekovář Vlastimil, Kolín 2
Pavlová Marie, Kostelec nad Černými Lesy
Novák Vladimír, Kostelec nad Černými lesy
Foldyna Vilém, Nový Knín
Fišer Jaroslav, Čistá u Rakovníka
Kurtiš Ján, Myjava
Zegzulka Libor, Jistebník
Novotný Tomáš / Grubnerová Věra, Křivoklát
Křovina Rudolf, Hořice v Podkrkonoší
Dudek Ladislav, Kostelec nad Černými Lesy
Česalová Irena / Jůza Luděk, Mukařov / Louňovice
Pithart Vojtěch, Lhota pod Libčany
Hudyma Ivan, Kostelec nad Černými Lesy
Kulovaný Michal, Rožmitál pod Třemšínem
Štěpina Pavel, Kutná Hora 1
Chlapec Petr, Dřísy
Damaschko Karel, Přelouč
Smetanová Libuše, Ostrava 22
Paďourek Jan, Karlovy Vary 7
Strnisko Petr, Lakšárská Nová Ves
Domov důchodců, Stará Turá
Kučera Pavel, Vysoká
Eremiáš Jaroslav, Tábor
Brzsková Marcela, Lubná
Razima Petr, Čakovice
Novák Stanislav, Hněvotín
Janovský Roman, Všenory
Foltýn Pavel, Polanka nad Odrou
Rakučák František, Nové Město pod Smrkem
Máca Miloslav, Stonařov
p. Dankanin, Lopeník
p. Madlík, Říčany
p. Kobera, Kostelec nad Černými lesy
p. Škrada, Chotírov
p. Kotrbatý, Voznice
p.Sedláček, Kounice, Zruč nad Sázavou
p. Zuska, okr. Žatec
pí. Hnojová, okr. Tábor
p. Žilák, okr. Český Brod
p. Jačka, Košťany - Střelná
p. Stuchlík, Kostelec nad Černými lesy
p. Šíp, Mnichovo Hradiště
pí. Coubalová, okr. Kostelec nad Černými lesy
p. Davídek, Stříbrná Skalice
p. Chvojka, Kostelec nad Černými lesy
pí. Procházková, Desná
p. Švihla, Holoubkov
p. Smrkovský, Kostelec nad Černými lesy
p. Turňa, okr. Jihlava
p. Nejeschleba, Dědina
p. Matějka, Dolní Rychnov