Provozní doba: Po-Pá 8 - 15 hod   Infolinka: 777 283 009   E-mail: info(a)esel.cz   Adresa: Kutnohorská 678, 281 63 Kostelec nad Č. lesy

děláme svět lepším

estech

Kotelny pro život


Zpětné volání
 
Rychlá objednávka ZBOŽÍ nebo SLUŽBY

Provozní doba: Po - Pá 8 - 15 hod
Infolinka: 777 283 009
E-mail: info(a)esel.cz
Adresa: Kutnohorská 678
281 63, Kostelec nad Č. lesy

196. Den otevřených dveří
se nebude konat v Kostelci nad Černými lesy dne 5. 4. 2020 z důvodů Covid-19.

195. Den otevřených dveří
se bude konat v Týně nad Bečvou dne 8. 3. 2020 od 9 do 13 hod.

194. Den otevřených dveří
se bude konat v Kostelci nad Černými lesy dne 8. 3. 2020 od 9 do 13 hod.

193. Den otevřených dveří
se bude konat v Kostelci nad Černými lesy dne 9. 2. 2020 od 9 do 13 hod.

192. Den otevřených dveří
se bude konat v Týně nad Bečvou dne 12. 1. 2020 od 9 do 13 hod.

archiv aktualit »

http://www.espedi.cz


E13

Tento typ zapojení obsahuje tyto položky :
(přesnou kalkulaci obdržíte od našeho technika po návštěvě kotelny

 

 

Typ zapojení E13

Vámi vybraný automatický kotel + pojistný úsek kotle ESKIT OUTIN + expanzní nádobu ESMAT se speciální armaturou ESKIT EXP + sestava pro ochranu teploty vratné vody do kotle ESKIT BASIC + připojení na stávající topný rozvod a komín.

Pojistný úsek ESKIT OUTIN se skládá z pojistného ventilu, odvzdušňovacího ventilu a manometru. Je povinný u všech typů kotlů na tuhá paliva neboť zajišťuje odvzdušnění kotle, slouží k ochraně kotle a topného systému proti případnému přetlakování a také se pomocí něj kontroluje tlak v topné soustavě.

Součástí tohoto topného systému je expanzní nádoba ESMAT a speciální ventil ESKIT EXP. Expanzní nádoba slouží k hydraulickému vyrovnávání tlaku a zachycení změny objemu vody v soustavě při měnící se teplotě topné vody v topném systému za jeho provozu. Tlaková nádoba je vybavena speciálním ventilem ESKIT EXP, který slouží k demontáži expanzní nádoby v případě potřeby její kontroly a revize, bez potřeby vypouštět topný systém.

Čerpadlová skupina ESKIT BASIC tvoří kotlový okruh pomocí oběhového čerpadla a termostatického ventilu, který zajišťuje teplotu vratné vody do kotle minimálně 60°C, tak aby nedocházelo k tvorbě nízkoteplotní koroze kotlového tělesa. Pomocí integrovaných jímkových teploměrů v kulových kohoutech kotlového okruhu na vstupu a výstupu z čerpadlové soustavy lze vizuálně kontrolovat vstupní a výstupní teploty. ESKIT BASIC také zajišťuje regulaci teploty do topného kruhu pomocí ručně ovládaného směšovacího ventilu ve spolupráci s druhým oběhovým čerpadlem, které zajišťuje cirkulaci v topném okruhu.

Regulace systému je doplněna o pokojový termostat ESKIT high, díky němuž máte možnost si nastavit komfortní a útlumovou vnitřní teplotu objektu. Pokojový termostat ovládá oběhové čerpadlo radiátorového okruhu na základě Vámi nastaveného topného programu.

Zapojení také obsahuje všechny nezbytné komponenty pro připojení nové instalace k Vašemu stávajícímu rozvodu, kouřovody, spotřební materiál, montážní práce, dopravné do místa montáže a DPH.

 

Orientační schéma zapojení vypadá takto: 

   Čtěte dále: CENÍK KOTELEN

 


copyright © esel – 2008