Provozní doba: Po-Pá 8 - 15 hod   Infolinka: 777 283 009   E-mail: info(a)esel.cz   Adresa: Kutnohorská 678, 281 63 Kostelec nad Č. lesy

děláme svět lepším

estech

Kotelny pro život


Zpětné volání
 
Rychlá objednávka ZBOŽÍ nebo SLUŽBY

Provozní doba: Po - Pá 8 - 15 hod
Infolinka: 777 283 009
E-mail: info(a)esel.cz
Adresa: Kutnohorská 678
281 63, Kostelec nad Č. lesy

196. Den otevřených dveří
se nebude konat v Kostelci nad Černými lesy dne 5. 4. 2020 z důvodů Covid-19.

195. Den otevřených dveří
se bude konat v Týně nad Bečvou dne 8. 3. 2020 od 9 do 13 hod.

194. Den otevřených dveří
se bude konat v Kostelci nad Černými lesy dne 8. 3. 2020 od 9 do 13 hod.

193. Den otevřených dveří
se bude konat v Kostelci nad Černými lesy dne 9. 2. 2020 od 9 do 13 hod.

192. Den otevřených dveří
se bude konat v Týně nad Bečvou dne 12. 1. 2020 od 9 do 13 hod.

archiv aktualit »

http://www.espedi.cz


E3

Tento typ zapojení obsahuje tyto položky :
(přesnou kalkulaci obdržíte od našeho technika po návštěvě kotelny

 

 

Typ zapojení E3

Vámi vybraný automatický kotel + pojistný úsek kotle ESKIT OUTIN + expanzní nádobu ESMAT se speciální armaturou ESKIT EXP + sestavu pro ochranu teploty vratné vody a směšování topné vody  ESKIT MIX SOLO + připojení na stávající topný rozvod a komín.

Upozornění:
Neobsahuje bojler.

Čerpadlová skupina ESKIT MIX SOLO zajišťuje regulaci (směšování) výstupní teploty vody z kotle dále do topného okruhu. Čerpadlová skupina je vybavena dvěma oběhovými čerpadly, z nichž jedno zajišťuje správnou cirkulaci topné vody v  kotlovém okruhu a druhé zajišťuje cirkulaci topné vody v topném okruhu. Dále je zde směšovací ventil, jenž je osazen servopohonem, který je řízen počítačem ESRAK s ekvitermní regulací a sadou čidel pro topný okruh. Pomocí integrovaných jímkových teploměrů v kulových kohoutech na výstupu z čerpadlové skupiny lze vizuálně kontrolovat vstupní teploty do topného okruhu.

Řízení celého systému je zajištěno počítačem ESRAK s  ekvitermní regulací a sadou čidel pro topný okruh. Počítač ESRAK za pomoci sady čidel a snímání vnějších povětrnostních podmínek (čidlo na severní straně objektu) a nastavením programu řídící jednotky (Vaše teplotní a časové požadavky) umožňuje teplotní regulaci topného okruhu.
Pro topný okruh je možné nastavit požadovanou teplotu (lze navolit teplotu komfortní a útlumovou), volit požadovanou ekvitermní křivku, nastavovat týdenní program (každý den individualně), nastavit časový program (pro každý den individualně).
Počítač ESRAK v tomto případě zajišťuje také hlídání vratné vody do kotlového tělesa nad min. 56°C za pomoci čerpadlové skupiny ESKIT MIX SOLO doplněné o čidlo vratné vody, tak aby nedocházelo ke vzniku nízkoteplotní koroze v kotlovém tělese (záruční podmínky výrobce teplota v kotli vratné vody > 56°C).

Zapojení také obsahuje všechny nezbytné komponenty pro připojení nové instalace k Vašemu stávajícímu rozvodu, kouřovody, spotřební materiál, montážní práce, dopravné do místa montáže a DPH.

 

 

Orientační schéma zapojení vypadá takto: 

   Čtěte dále: CENÍK KOTELEN

 


copyright © esel – 2008